Özel Tiyatrolar Online Ürün Satışı İle Destek ArıyorPandemi nedeniyle ekonomik darbe alan özel tiyatrolar internet sitesi üzerinden tiyatroları ve oyunları ile ilgili ürün satışına başladı. 

Farklı farklı ürünlerle seyircilerine satış yaparak ayakta durmaya çalışan özel tiyatroların bazıları pandemi döneminde sıkıntının ne kadar büyük olduğunu ortaya koydu.

Kadıköy Emek Tiyatrosu bugüne kadar oynadığı bütün oyunlarını kupa ve bez çantalara baskı yaparak satışa sundu. Birbirinden değişik oyunlarıyla çoğu zaman kapalı gişe oynayan Kadıköy Emek Tiyatrosu bu oyunların çanta ve bardaklarını meraklıları için hazırladı. 

Kadıköy Emek Tiyatrosu'nun ürünlerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Destek olmak ve bir tiyatroyu ayakta tutmak için herkesi satın almaya bekliyoruz.

Oyun Atölyesi de e-dükkan açarak tiyatro oyunlarına ait ürünleri satışa sundu. Birçok oyunun kartpostal, kitap ve diğer ürünlerini satışa sunan Oyun Atölyesi seyircinin desteğini bekliyor. 

Oyun Atölyesi'nin ürünlerine bu linkten ulaşmanız mümkün. Tiyatroya destek için bütün okuyucularımızın bu ürünlerden satın almasını temenni ediyoruz.

Dünyayı saran bu büyük krizden hep beraber çıkacağız. Türkiye'nin önemli değerlerinden biri olan tiyatronun yaşaması ve gelecekte yine kültür ve sanat hayatını yaşatması için desteğiniz çok önemli.