Tiyatrokare'den Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda Tiyatro Şöleni: "Sahnede Bir Hayat"


Tiyatrokare her tiyatro sezonunda birbirinden çarpıcı tiyatro oyunlarını sahneye taşırken bir yandan da Türk Tiyatrosu'nun çok değerli isimlerine oyunlarında yer veriyor. 

Bu sezon pandemi nedeniyle tiyatro oyunlarını sahneye taşıyamayan Nedim Saban İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde "Sahnede Bir Hayat" diyerek "Ahududu" ve "Ağaçlar Ayakta Ölür" oyunlarını seyirci ile buluşturuyor. 

Pandemi nedeniyle yaşlarından ötürü evlerine kapanmak zorunda kalan usta sanatçılar Suna Keskin, Melek Baykal, Nuri Gökaşan ve Nevra Serezli'yi tekrar seyirciyle buluşturacak olan Tiyatrokare ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi usta sanatçılara hakettikleri değeri de vererek sahneye taşıyor.

"Ahududu" 14 Ekim Çarşamba günü saat 20:00'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde seyirciyle buluşacak.  Suna Keskin ve Melek Baykal'ın harika performanslarıyla rol aldıkları oyunda Nedim Saban da oynuyor. 

"Ağaçlar Ayakta Ölür" 18 Ekim Pazar saat 20:00'de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle seyirciyle buluşacak. Nevra Serezli ve Nuri Gökaşan'ın müthiş performanslarıyla rol aldıkları oyun seyirciyi tiyatroya doyuracak.

Her iki oyunun biletleri Biletix sitesinden temin edilebilir.