4.KADIKÖY TİYATRO ŞENLİĞİ BAŞLADI


Kadıköy Tiyatrolar Platformu'nun düzenlediği "Kadıköy Tiyatro Şenliği" bu yıl 4. kez düzenleniyor. Şenlik bu yıl kaybettiğimiz usta sanatçı Enis Fosforoğlu anısına düzenleniyor. 

Kadıköy Tiyatro Şenliği'nde on yedi tiyatro oyunu, beş çocuk oyunu, sekiz atölye ve beş seminer düzenlenecek. 

Atölye ve seminerlerin şenlik boyunca ücretsiz olacağı programda tiyatro oyunları 35TL, çocuk oyunları ise 25TL. olarak ücretlendirilecek.

Program

15 Ekim 2019 Salı 20:30

Böyle Buyurdu Zerdüşt / Altkat Sanat / Mekan: Altkat Sanat

16 Ekim 2019 Çarşamba 19:30
Kafkas Tebeşir Dairesi Oyununun Yaratıcı Drama Yöntemi ile İncelenmesi / Özlem Cengiz-Katot / Mekan: Sahne Bahane

17 Ekim 2019 Perşembe 
 20:30 - Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler / Tiyatro Merdiven / Mekan: Altkat Sanat 
20:30 - Frida / Küçük Salon / Mekan: Küçük Salon 
15:30 - Mim Sanatı ve Oyunculuk / Kerem Karaboğa / Mekan: Moda Sahnesi

18 Ekim 2019 Cuma 
20:30 - Kader Can / Bam İstanbul / Mekan: Boa Sahne
20:30 - Keşmekeş / Öykü Sahne / Mekan: Öykü Sahne
21:00 -  Güle Güle Diva / DasDas / Mekan: DasDas

19 Ekim 2019 Cumartesi 
19:00 - Biyomekanik-Meyerhold Sistemi / Pat Atölye / Mekan: Pat Atölye 
15:00 - Birlikte Yazmak, Birlikte Oynamak / Öykü Sahne / Mekan: Öykü Sahne

20 Ekim 2019 Pazar
13:00 - İki Bavul Dolusu / Fabrika Sanat / Mekan: Halis Kurtça Kültür Merkezi
13:00 - Bana Bir Masal Anlat / Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu / Mekan: Nazım Hikmet Kültür Merkezi
16:30 - Çocuklara Felsefe Atölyesi / Mimbaz / Mekan: Halis Kurtça Kültür Merkezi
17:30 - Politika ve Tiyatro / Emre Cingöz – Katot / Mekan: Nazım Hikmet Kültür Merkezi
20:30 - Angina Pektoris / Küçük Salon / Mekan: Küçük Salon

21 Ekim 2019 Pazartesi 
19.00 - Tiyatroda Işık Tasarımı / Alev Topal / Mekan: Altkat Sanat
20:30 - Kapıların Dışında / Yolcu Tiyatro / Mekan: Kozyatağı Kültür Merkezi
20:30 - Ran / Entropi Sahne / Mekan: Entropi Sahne. 

22 Ekim 2019 Salı
20:30 - Bilinç ile Bilinçdışı Arasında Salıncak: Doğaçlama / Koray Tarhan / Mekan: İstanbulimpro

23 Ekim 2019 Çarşamba 
20:30 - Netoçka Nezvanova / Yabancı Sahne / Mekan: Nazım Hikmet Kültür Merkezi

24 Ekim 2019 Perşembe
20:30 - Köpek Kalbi / Küçük Salon / Mekan: Küçük Salon

26 Ekim 2019 Cumartesi
13:00 - Kırmızının Hayali / Pat Atölye / Mekan: Moda Sahnesi
15:00 - Küçük Kara Balık / Balon Kukla Tiyatrosu / Mekan: Öykü Sahne
16:00 - Pantomim ile Bede Yolculuk, Mimbaz, Mekan: Pat Atölye20:30 - Karımın Kocası / Ak’la Kara / Mekan: Ak’la Kara

27 Ekim 2019 Pazar
11:00 - Düş Peşime / Gizem Duman-Kusat / Mekan: İstanbulimpro 
13:00 - Çoço Çiçi ve Odrik / Tiyatro Yeni Çizgi / Mekan: Boa Sahne 
13:00 - Soğuktan Korkmayan Tek Kuş / Tiyatro Gülgeç / Mekan: Kadıköy Emek Tiyatrosu
15:00 - Vecihi Ofluoğlu ile Pantomim Atölyesi / Pat Atölye/ Mekan: Pat Atölye
19:00 - Jean-Paul Marat / Praxis Perform / Mekan: Kadıköy Emek Tiyatrosu

28 Ekim 2019 Pazartesi
19:00 - Masanın Altında / Bizim Tiyatro / Mekan: Boa Sahne
20:30 - Anne Frank’ın Hatıra Defteri / Altkat Sanat / Mekan: Altkat Sanat

29 Ekim 2019 Salı 
17:30 - Feminist Dramaturji / Arda Öztürk, Elif Candan, Fakiye Özsoysal / Mekan: Kadıköy Emek Tiyatrosu
19:30 - Doğaçlama / Koray Tarhan / Mekan: İstanbulimpro
20:30 - Füruğ / Oyun Sandalı / Mekan: Boa Sahne

30 Ekim 2019 Çarşamba
20:30 - Küçük Amerika / İstanbulimpro / Mekan: İstanbulimpro